Dubbelklik hier om de afbeelding te veranderen

Verkooppunten

Essential Professional Make-up is een nieuw make-up merk voor Nederland, sinds september 2017 en voor België sinds juni 2018. Een jong en dynamisch bedrijf, dat makkelijk te gebruiken professionele make-up en skincare producten levert van hoge kwaliteit. Essential Professional Make-up is ontwikkeld in Italië in Rome, om je make-up keuze te vergemakkelijken; simply your make-up Essentials!

Ideaal voor een onervaren klant, maar zeker ook de oplossing voor de make-up-addict en make-up professional en make-up scholen! Alle producten zijn dermatologisch getest, rijk aan vitaminen en UV filters, veelal met bijzondere anti-aging eigenschappen, niet op dieren getest en vrij van parabenen. Essential Professional Make-up: luxe make-up producten die gemaakt zijn met respect voor het milieu en de aandacht die je van Italiaans vakmanschap mag verwachten.

Essential Make-up is te koop via deze site en bij geselecteerde specialisten, waar make-up artists de tijd nemen om je te adviseren en je de make-up essential technieken te leren! Eveneens is er een grote groep Professional Mua's & Bruidsstylisten, die met Essential werken vanuit hun koffer, zij staan niet hieronder vermeld, maar kunnen wel trainingen bijwonen. Ben jij werkzaam als MUA en nieuwsgierig, mail ons voor een test dag.

Heb jij een eigen salon en interesse om te starten met Essential Professional Make-up, stuur ons dan gerust een mailtje.

NEDERLAND

- Feel Good Make-up Studio & Academy in Utrecht www.feelgoodvisagie.nl

- Beautystudio Mooi Schoonheidssalon in Utrecht www.beautystudiomooi.nl

- Pure Hair & Make-up in Utrecht www.pure-kappers.nl

- Hairfashion in Breukelen www.hairfashionbreukelen.nl

-  Schoonheidssalon Anabel Face & Body in Doorn www.anabel-face-en-body.nl

 

- Day and Night Hairdressers in Amsterdam www.dayandnighthairdressers.com

- Koffijberg Hairdressers in Amsterdam www.koffijberg.nl

- Translifestyle in Amsterdam www.translifestyle.nl 

-  All Brows in Bussum www.allbrows.nl

- Schoonheidssalon Diana in Nederhorst de berg www.dianaschoonheidssalon.nl

 

- De Pure Beleving in Waddinxveen www.depurebeleving.nl

- Beauty-ness Schoonheidssalon in Spijkenisse www.beauty-ness.nl

- Schoonheidssalon De Zevende Dag in Krimpen www.dezevendedag.com

 

- Beau Schoonheidssalon in Aarle-Rixtel kittylinders@hotmail.com

- Britt Beautycare Schoonheidssalon in Wijk en Aalburg www.britt-beautycare.nl

- Cream Skincare Schoonheidssalon in Oirschot www.creamskincare.nl

- Dennis Leeuwenhaag Hair + Make-up in Boxtel  www.dennisleeuwenhaag.nl

- Frank Verheijen Hairdesign in Gennep www.frankverheijenhairdesign.nl

- Off the Grid in Boxtel www.offthegridlooks.nl

- Silly's Hair & Skincare in Waalwijk www.sillyshairenskincare.nl

- Vissers Beauty in Vught www.vissers-beauty.nl

 

- Schoonheidssalon Alice in Harderwijk www.schoonheidssalonalice.nl

-ASK Visagie in Lienden www.askvisagie.nl

 

 

BELGIË

- Juce Esthethiek in Gits www.juce-esthetiek.be

- SoFlien in Essen www.soflien.com