Dubbelklik hier om de afbeelding te veranderen

Verkooppunten

Essential Professional Make-up is een nieuw make-up merk voor Nederland, sinds september 2017 en voor België sinds juni 2018. Een jong en dynamisch bedrijf, dat makkelijk te gebruiken professionele make-up en skincare producten levert van hoge kwaliteit. Essential Professional Make-up is ontwikkeld in Italië in Rome, om je make-up keuze te vergemakkelijken; simply your make-up Essentials!

Ideaal voor een onervaren klant, maar zeker ook de oplossing voor de make-up-addict en make-up professional en make-up scholen! Alle producten zijn dermatologisch getest, rijk aan vitaminen en UV filters, veelal met bijzondere anti-aging eigenschappen, niet op dieren getest en vrij van parabenen. Essential Professional Make-up: luxe make-up producten die gemaakt zijn met respect voor het milieu en de aandacht die je van Italiaans vakmanschap mag verwachten.

Essential Make-up is te koop via deze site en bij geselecteerde specialisten, waar make-up artists de tijd nemen om je te adviseren en je de make-up essential technieken te leren! Eveneens is er een grote groep Professional Mua's & Bruidsstylisten, die met Essential werken vanuit hun koffer.

Heb jij een eigen salon en interesse om te starten met Essential Professional Make-up, stuur ons dan gerust een mailtje.

NEDERLAND

- Feel Good Make-up Studio & Academy in Utrecht www.feelgoodvisagie.nl

- Beautystudio Mooi Schoonheidssalon in Utrecht www.beautystudiomooi.nl

- Switch Kappers in Boxtel  www.switchkappers.nl

- Cream Skincare Schoonheidssalon in Oirschot www.creamskincare.nl

- Britt Beautycare Schoonheidssalon in Wijk en Aalburg www.britt-beautycare.nl

- Hairstudio Frisco in Amsterdam www.friscokappers.amsterdam

- Koffijberg Hairdressers in Amsterdam www.koffijberg.nl

- Schoonheidssalon De Zevende Dag in Krimpen aan de Lek www.dezevendedag.com

- Savohs Hair, Skin & Make-up in Sint-Oedenrode www.savohs.nl

- Schoonheidssalon Beau in Aarle-Rixtel kittylinders@hotmail.com

- Face & Body in Doorn info@faceandbodydoorn.nl

- Beauty-ness Schoonheidssalon in Spijkenisse www.beauty-ness.nl

- Hairfashion Breukelen www.hairfashionbreukelen.nl

- De Pure Beleving in Waddinxveen www.depurebeleving.nl

- ASK Visagie in Lienden www.askvisagie.nl

- Frank Verheijen Hairdesign in Gennep www.frankverheijenhairdesign.nl

- Vissers Beauty in Vught www.vissers-beauty.nl

 

BELGIË

- Au Bel Oriënt in Deerlijk www.aubelorient.be

- Juce Esthethiek in Gits www.juce-esthetiek.be

- SoFlien in Essen www.soflien.com